KONST / Litografier / Färglitografi 11007051
nr 1100 7051
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Mårten Andersson (f. 1934), PT, signerad, motivet: 22x19
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:09:07
1/4 18:28:57
500 kr
3/4 12:23:58
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson